sevgi dolu kalplerle en büyük hepsijiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sevgi dolu kalplerle en büyük hepsijiler

sevgi dolu kalplerle en büyük hepsijilerin fan sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sitemizin misafirlerii!!!

5 posters
YazarMesaj
erenci_kız
£n_ßüüq_£renci_Admin
£n_ßüüq_£renci_Admin
erenci_kız

sitemizin misafirlerii!!! Empty
MesajKonu: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeSalı Ocak 29, 2008 2:03 am

sitemiz müthiş süper harikadır.mutlaka üye olunuz yoksa hiçç bir yeri göremez ve kaçırırsınız.
erenci_kız
£n_ßüüq_£renci_Admin
£n_ßüüq_£renci_Admin
erenci_kız

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeSalı Ocak 29, 2008 2:51 am

gerçekten mutlaka üye olmalısınız.
ERENCİYİM_NUR

ERENCİYİM_NUR

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeSalı Ocak 29, 2008 5:30 pm

evet arkadaşlar üye olun süper bi site tuba sana katılıyom
Admin
Misafir

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 4:36 pm

kızlar bn nickimi nutum biri buray hmn nickimi yazısn hmnnn lütfennn
erenci_kız
£n_ßüüq_£renci_Admin
£n_ßüüq_£renci_Admin
erenci_kız

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 9:00 pm

buse sen misin senin nickin buydu EnBüyükCemreciAdmin
misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 12:35 pm

ben misafirim ama üye olmucam yeterince hepsi sitesine üyeyim
MüGe*yOsHy

MüGe*yOsHy

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:59 pm

Admin demiş ki:
kızlar bn nickimi nutum biri buray hmn nickimi yazısn hmnnn lütfennn

hepsi_elif misin sen ?
HaFsA_Je
Misafir

MesajKonu: ????????????????????????   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2008 7:16 pm

Yha ben bu siteye sadeje baqmaya geldim bnm de sitem war bashqa siteleri kendimje deerlendiriorum bu arda size bisi sorjammm sitemi google'a ekleemiom napjam 1 ay oldu bashwuru göndeerli Adminlerdden yardım istiorumm sitenizzz de güzel olmushhh bnm gibi yenisiniz...!!!Sitemin adı: BEKLERİM::: Smile
eren-cer
Misafir

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 2:31 pm

buse artığ sıteme gırmıosun admınlıkten aldım Sad off SadSadSadSad nıe kı yaaa

ceren bn
EnBüyükCemreciAdmin
£n_ßüüq_Cemreci_AdMiN
£n_ßüüq_Cemreci_AdMiN
EnBüyükCemreciAdmin

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 2:48 pm

cerenim bn sana sorunu anlattım istersne tuğbaya sor kendi siteleirme bile girmeiyordummm
https://hepsijilerinsitesi.yetkin-forum.com
Yasemin
Misafir

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 7:03 pm

Selam arkadaslar ben Yasemin Yürük. Biliyorum inanmayacaksiniz çünkü kaç sitede gördüm ki herkez sizi kandiriyor ve Hepsiden biriyim diyor. Bu çok ayip bisey ama ben gerçekten Yasemin Yürüküm. Burdaki herkeze sesleniyorum bizim için site açanlara çok tesekkür ediyoruz ve sizi çok seviyoruz. Bu siteyi de çok begendim çok güzel olmus. üye olmamamin nedeni biz hepsi oldugumuz için ünlü oldugumuz için sitelere üye olup sizlerle sohbet edemem çünkü hepsi 1 basladigindan beri çok ama çok yogunuz ve malesef sizinle böyle sitelerde sohbet edemiyoruz. Burdan tüm üyelere sesleniyorum biz msn kullanmiyoruz lütfen baskalari kandirip
bizimle görüstüyünüzü demegin.

herkeze selamlarimi iletiyorum.. Yasemin Yürük!
yoshy_ce
Misafir

MesajKonu: :::::::::::::::::::::::::::   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 7:10 pm

Gerçekten yoshymisin bnmm sitemide ziyaret edermisin lütfennnnn...!!! HePsİ_DeLiSi
ERENCİYİM_NUR

ERENCİYİM_NUR

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 5:45 am

yasemin abla sen misin lütfen doğruyu söle msn adresi açarsanız bunu ekelyin azime_nur_95@hotmail.com hepinize çok selam
Yasemin
Misafir

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 8:29 pm

Selam arkadaşlar yine ben Yasemin yine girdim çünkü yorumlarinizi görmek istedim. Ben gerçekten Yaseminim şüpheniz olmasin, Nurcum biz msn kullanmiyoruz tatlim. Herkese Selamlarimi iletiyorum. Yasemin Yürük!
ERENCİYİM_NUR

ERENCİYİM_NUR

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 2:56 am

peki ama açarsanız ekleyin olur mu
__MANYAQ
Misafir

MesajKonu: CCDC   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 5:53 pm

AMINIZA KOYİM lol!
erenci
Misafir

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 4:10 pm

bilmiyom üye olsammı olmasammı
HePsİ_DeLiSi

HePsİ_DeLiSi

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 8:52 pm

Sitemizi kirletmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Bi daha bunu sakın yapma
http://www.gruphepsijiler.niceboard.net
YasemiNa
Misafir

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 3:22 pm

ya acaba uye olsaammı bılmıyomkı kufurlu gıbı geldide su bırısı kufur etti ondan deedim
bilgin
Misafir

MesajKonu: erenjim   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 3:57 pm

ben ereni çok sefiormm hepiniiziii sitemizee bekliyoruz ''hepsijiler mekanı'' oraya üee olunn Very Happy
ecem*bkc
Misafir

MesajKonu: Geri: sitemizin misafirlerii!!!   sitemizin misafirlerii!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 1:50 pm

üye olucaqtım ama küfürü görünce vazgeçtimmmmmmmmmm

sitemizin misafirlerii!!!
1 sayfadaki 1 sayfası